Про магазин

Компанія «ЄВРО ТРЕЙД» є офіційним імпортером продуктів PETRONAS LUBRIСANTS в Україні з 1999 року і представляє такі бренди масел і автохімії як: SELENIA, URANIA, SYNTIUM, TUTELA, AREXONS, AKROS, ARBOR.

PETRONAS LUBRIСANTS – міжнародна компанія, яка розробляє, виробляє і займається дистриб’юцією олив, мастил і експлуатаційних рідин, які застосовують у двигунах легкових і вантажних автомобілів, також мотоциклів, сільскогосподарських машин і машин для земляних робіт.

PETRONAS LUBRIСANTS тісно співпрацює з виробниками автомобілів: FIAT; ALFA ROMEO; LANCIA; IVECO; CASE NEW HOLLAND; PIAGGIO; SAME DEUTZ FAHR GROUP шляхом безпосередньої участі в розробці нових двигунів з урахуванням застосування новітніх технологій виробництва мастильних матеріалів, особливо тонко реагує на зміни ринку мастильних матеріалів шляхом розробки нових, та удосконалення вже існуючих продуктів. Центр випробувань і проектування нових продуктів знаходиться в Villastellone, Torino, ITALIA, безпосередньо на заводі з виробництва мастильних матеріалів, і є одним з найсучасніших і найбільших у світі.

Вся продукція виробляється на заводах PETRONAS LUBRIСANTS, які знаходяться:

  • Вілластеллоне, Турін, ІТАЛІЯ
  • Неапіль, ІТАЛІЯ
  • Мілан, ІТАЛІЯ
  • Барселона, ІСПАНІЯ
  • Аастелаар, БЕЛЬГІЯ (тільки продукти бренду SUNOKO OIL)

До 2008 року впродовж багатьох років PETRONAS був спонсором команди BMV ZAUBER в гонках Формули 1. З 2009 року PETRONAS є спонсором команди MERCEDES GP PETRONAS FORMULA 1 TEAM, а також команди YAMAHA в мотоциклетній Формулі.

Shop By Department